meble

meble

Metalowe czy z płyt MDF, do użytku wewnątrz lub na zewnątrz – bez względu na rodzaj mebli, farby proszkowe Jotun są stworzone, aby chronić i zapewnić trwałość oraz atrakcyjne wykończenie.

W dzisiejszych czasach taką samą wagę przykłada się do funkcjonalności samego mebla, jak i właściwości powłok jakimi jest on pomalowany. Nasze farby proszkowe nie tylko odznaczają się najwyższą jakością, ale także zapewniają projektantom dostęp do szerokiej gamy modnych kolorów i różnorodnych efektów powierzchni. Nasza oferta farb proszkowych zmienia się nie tylko pod wpływem trendów i kreatywności, ale również gwarantuje wysoki poziomem skuteczności w zakresie ochrony. Powłoki Jotun posiadają takie właściwości jak odporność na zarysowania, trwałość i łatwość czyszczenia, które spełnia wymagania stawiane w przemyśle meblarskim.

Naszą najnowszą innowacją, oprócz farb proszkowych do metalu, są farby proszkowe do malowania płyt MDF, takich jak meble biurowe, regały, stojaki ekspozycyjne, meble do samodzielnego montażu i inne.

Pobierz ulotkę

Guard Endure Brochure

Pobierz ulotkę

Guard Style Brochure

Pobierz ulotkę

Primax Excel Brochure

Pobierz ulotkę

Ultra Lite Brochure

Pobierz ulotkę

Ultra One Brochure